PROGNOZA POGODY DLA WOJ. ŚLĄSKIEGO NA 25.08.2013

Marek-Omelan-Meteo.bmp 

Marek Omelan – witam w prognozie pogody.

DIGITAL CAMERA

Noc będzie pogodna i bez opadów – przewidują synoptycy. Rozpogodzenia i prawie bezchmurne niebo sprawią, że nadal będzie dość chłodno, bo tylko od 9 do 11 stopni.  

imagesCASCQTRR

Prognoza pogody na jutro.

W Częstochowie, Lublińcu, Kłobucku i Zawierciu, jutrzejsza niedziela zapowiada się słoneczna i bez deszczu. Po południu pojawią się większe ilości prześwitujących chmur pierzastych ale z nich tradycyjnie nie pada. Termometry wskażą do 22 stopni.
 
Również w centrum województwa śląskiego, cały dzień ma być pogodny, słoneczny i bez opadów. Również w drugiej części dnia powinno bardziej się zachmurzyć ale tylko pierzastymi Cirrusami. W Katowicach, Gliwicach, Tychach, Raciborzu i Jastrzębiu-Zdroju, temperatura maksymalna do 22 stopni. Ciśnienie będzie powoli spadać i wyniesie 980 hPa.
 
W Bielsku-Białej i Beskidach, niedziela będzie również pogodna, w miarę słoneczna i bez deszczu. Późnym popołudniem w górach pojawią się chmury kłębiaste Cumulonimbus, z których przelotnie popada deszcz. Może również zagrzmieć. Temperatura 20/21 stopni a wiatr tylko pod koniec dnia chwilami może być silniejszy do 35 km/h.

Loading Facebook Comments ...
One Comment
  1. Uwielbiam Twf3j blog!Zapraszam do siebie …Ilove2ndhands ptowsał z myślą o osobach ktf3re lubią niemal od stf3p do głf3w modnie i ORYGINALNIE ubierać za parę groszy… Chcę Wam zdradzić ktf3re secondhandy są godne uwagi! Sklepy z używaną odzieżą, to dla mnie zawsze istna skarbnica oryginalnych ciuchf3w, butf3w i dodatkf3w.W lumpeksach potrafię znaleźć markowe ciuchy, nawet z metkami. Są wśrf3d nich ubrania takich producentf3w jak: H&M, Carry, Reserved, River Island, New Look, Adidas, Nike, Orsay, Mark&Spencer. ilovesecondhands.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code